Informace

UŽ POTŘETÍ PROBĚHNE PVZP DEN S AMOSEM

Letos už třetí ročník celodenní akce PVZP Den s Amosem připravuje Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP)
ve spolupráci s Muzeem Jana Amose Komenského a městem Uherský Brod. Návštěvníky čekají hudební vystoupení interpretů mnoha zvučných jmen a celá řada kulturních, sportovních a vzdělávacích aktivit.

Akce proběhne na Den dětí ve středu 1. června v budově Muzea a v přilehlém okolí.

BOHATÝ PROGRAM PRO CELOU RODINU

Z kapel a zpěváků vystoupí Tomáš Klus, Perutě, Olga Lounová, Anna Julie Slováčková, Felix Slováček a Jelen. Celým dnem provedou moderátoři Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil.

Na děti i jejich dospělý doprovod čeká bezplatná prohlídka Muzea, vědomostní soutěže, fyzikální a chemický workshop a chybět nebude ani malování na obličej, fotokoutek, dopravní hřiště nebo pohádková stezka medvídka Vildy.

Kromě výborné zábavy se můžete těšit na široký výběr gurmánských specialit ve stáncích s občerstvením.

PVZP PODPORUJE ČESKOU KULTURU A PODNIKÁNÍ

Díky partnerství s Pojišťovnou VZP, a. s., (PVZP) si lidé mohou nechat zdarma vyšetřit i kožní znaménka nebo změřit tělesné hodnoty, jako například index tělesné hmotnosti.

PVZP je dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jako komerční pojišťovna nabízí všechny produkty neživotního pojištění. „Jsme česká firma se sto procenty českého kapitálu. Hlásíme se ke společenské odpovědnosti, a proto sami pořádáme a podporujeme akce, které pomáhají nejen vzdělávání, zdraví a kultuře, ale i podnikání. Věříme, že si lidé PVZP Den s Amosem užijí, odpočinou si a budou pak sami víc nakloněni pomáhat druhým,“ vysvětluje Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP.

DOBROČINNÁ SBÍRKA

PVZP již druhým rokem organizuje charitativní běhy. Výtěžek ze startovného a dobrovolných příspěvků bude rozdělen mezi vybrané neziskovky, které se dlouhodobě věnují vážně nemocným, lidem po vážných úrazech, handicapovaným nebo předčasně narozeným dětem. V rámci PVZP Dne s Amosem je možné těmto nadačním fondům a spolkům rovněž pomoci, a to pomocí dobročinné sbírky PVZP Dne s Amosem, která potrvá celkem dva měsíce.

FOTOGALERIE